Bursa Oto Elektronik Anahtar Hizmetleri

Bursa Oto Anahtarcı uzun süredir Bursa da faliyet gösteren firmamız Oto anahtar Oto Kilit ve Oto Çilingir hizmetleri vermektedir. Otomobil Anahtarları Yedekleme, Kopyalama ve Silme işlemleri yapılır. Yıpranan Anahtar Kablarının değişimi, anahtar pil değişimi ve Oto Anahtar arızları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Oto Anahtar Arızaları
1) Anahtarınız Suya düşmesi
2) Anahtarın İmmobilizer sisteminin arızalanması
3) Kumanda kartının çalışmaması
4) Anahtarın Sustalı kısmın kırılması
5) Kumandanın tuş kısımın yırtılması
6) Kumanda pilinin çabuk bitmesi

Bursa Oto Anahtar hizmet bölgelerimiz Avrupa ve Anadolu Yakası olmak üzere tüm Bursa semtlerine hizmet vermekteyiz.

Bulunduğunuz konum içinde aracınıza yedek anahtar ve kayıp anahtar çözümleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Firmamız bünyesinde yapılan Yedek ve Kayıp Anahtarlar Orijinal ve Garantili olup sizlere yapılan işlemlere güven duymanızı sağlar.

Hizmetlerimiz
1) Araç yedek anahtar
2) Araba Kayıp Anahtar
3) Oto Çilingir Hizmeti
4) Kumanda Pil değişimi
5) Anahtar Kabı Değişimi
6) Arızalı Kumanda Tamiri

 

Oto Anahtarcı Olmanın Özellikleri

Oto anahtarcı olmanın da bir takım özellikleri mevcuttur. Bu özellikleri taşıyamayan kişilerin bu mesleği icra etmeleri oldukça zordur ve güvenilir kişi olma özelliklerinden uzaktır.

  • El ve parmaklarını ustalıkla kullanabilmeli
  • Sağlıklı ve gözlerinin iyi şekilde görmesi
  • Mekanik konusunda ilgili ve tecrübeli
  • Sabır, dikkat ve titizlikle işini yapma
  • Planlama yapan ve uygulamaya koyabilen
  • Güvenilir, dürüst iş ahlakı olan
  • Hızlı, pratik ve tecrübe sahibi

Bütün bu özelliklerin birleştiği şekilde oto anahtarcı hizmet vermiş olmak müşteriler açısından güvenilir ve işinin ehli olarak işe verilen önemi ortaya çıkarır. Bazı araçlarda hem anahtar hemde kumanda ayrı olarak verilir. Her ikisini birden taşımak kaybetmeye, unutmalara yol açabilir bu durumda anahtar ve kumanda birleştirilerek tek olarak sizlere sunmaktayız. Kumanda ve anahtar birleştirme ve sustalı olarak sizlere yeniden yapıyoruz. Birinci sınıf orijinal ve kaliteli ürünler kullanılarak yedekleme ve tamir işleri yapılmaktadır. Garantili işlemlerimiz ile içiniz rahat şekilde aracınızın yeni anahtarlarına kavuşabilirsiniz. Firmamız oto anahtar konusunda, çilingirlik, satış ve tamir konusunda hizmet vermekteyiz. Firmamızda verdiğimiz tüm hizmetler garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Genel olarak tüm marka ve model araçların oto anahtar tamirlerini yedeklemelerini, yenilerini yapmaktayız.

 

Bursa Oto Anahtar

 

Bursa Oto Kilit

 

Bursa Çilingir

 

Bursa Elektronik Anahtar Kopyalama

 

Elektronik Anahtar Tamiri 

 

Oto Anahtarcı Teknolojisi

Dünya çapında geçerli olan full güvenlik özellikli immobilizer anahtar sistemlerinin tüm tamirat kopyalama işlemlerini özel cihazlar ve programlar sayesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Kullandığımız sisteme hakim uzman personellerimiz işlerini titizlikle yapmaktadırlar. Oto anahtarcı sistemimiz araçlara hiç zarar vermeden işlemleri yapmaktayız. Araçların anahtarının kaybolma durumu birçok sürücünün başına gelen can sıkıcı bir durumdur.

Eski dönemlerde araç anahtarının kaybolması büyük sorunlara yola açarken günümüzde bu durum oto anahtarcı firmamız sayesinde 2 saat gibi süre içinde yeni anahtarlara sahip olma şansını doğuruyor. Gelişen otomotiv teknolojisi araç anahtar ve kumandalarını son sistem olarak üretilmektedir. Özel ve acil durumlarda aracın yanına kadar giderek çilingir hizmetini sunmaktayız. Ayrıca günün her saatinde acil durumlarınız için cep numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Oto anahtarı sistemi yanında garaj ve otopark kapılarının kumanda ve kilit sistemi sorunlarını da çözüm sunmaktayız. Öncelikle sunduğumuz hizmetlerden olan immobilizer anahtar sistemi hakkında kısa bir bilgi vererek aklınızdaki soruları aydınlatmak istedik.

İmmobilizer Anahtar

Bu sistem araç anahtarı ve kontak kısmında bulunan özel bir anten sayesinde immobilizer beyni dediğimiz elektronik bir kutucuk ile bilgi alış verişi yapan çip merkezidir. Bu sistem araç hırsızlığının önüne geçebilecek büyük bir teknolojidir. Aracın anahtarının içindeki özel çipler otomobile ters kontak yapılmasını engeller olsa bile aracın çalınmasının önüne geçer. Bu tarz bir anahtarınız var ise ve kaybolduysa yapılması gerekenler şunlardır; İhmal edilip yedek anahtar çıkartmadıysanız işiniz zorlaşmaktadır. Aracın kapıları kilitli ise çilingir yöntemi ile kapılar açılır ve buna göre immobilizer anahtarlar yapılır. Yedek anahtarlarınız var ise işiniz daha kolaydır. Yapmanız gereken tek şey aracınızın ruhsatı ve yedek anahtarınız ile bizlere ulaşmanız ve en geç 2 saat içinde yeni anahtarlarınıza kavuşmuş olursunuz.

Araç kumandasının çalışmaması durumunda pilin bitme durumu olasılığı yüksektir. Pilin değiştirilmesi sonucu hala çalışmıyorsa kumanda mekanik bir arıza olmuş demektir. Bu durumda kumanda kabı değişimi mekanik sorunlar çözümlenebilir. Otomobil anahtarları çözüm aradığınız her şey Asanlar anahtarda. Oto anahtarcı firmamızda son sitem makinelerimiz ile tüm marka ve model araçların anahtar çözümlerini sizlere sunmaktayız. İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet veren firmamız mobil ekibimiz ile son sistem araçların sorunlarına çözümler üretmekteyiz. Bir diğer hizmetimiz ise sustalı kumanda kablarıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Mesaj Gönder
Merhaba,
Yardımcı olabilir misiniz ?